На прифронтовій Дніпропетровщині високопосадовці Марганецької міської ради підозрюються в розкраданні комунального майна

Слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування відомостей про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 — зловживання владою або службовим становищем внесеними до ЄДРДР.

Справа стосується того, що сміттєприбиральна машина,

Багатофункціональна машина
Марганецкий очевидец

яка була подарована територіальній громаді міста Марганець Дніпропетровською облдержадміністрацією, при цьому придбана за 6,5 млн. грн., а спритними Марганецькими високопосадовцями, в обхід Законодавства України, продана за 3 млн. грн. і з невідомих причин жодного дня не працювала.

Відчуження комунального майна регулюється загальними положеннями законодавчих актів з питань приватизації і здійснюється органами місцевого самоврядування. Останні вправі приймати рішення про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності відповідної територіальної громади, визначення меж цих повноважень та умов їх здійснення.

Всі дії з продажу машини зроблені в порушення Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)".

Таким чином, в діях посадових осіб Марганецької міської ради та її виконавчих органів вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України — зловживання владою або службовим становищем.

Нагадаємо, 21 липня активісти Марганецького осередку "Стоп корупції" зустрілись із Генеральним прокурором Юрієм Луценком під час його робочої поїздки на Дніпропетровщину.

Після цього 25 липня представники Марганецького осередку "Стоп корупції" зустрілись із прокурором Дніпропетровської області Матвійчуком В.В.

Prokuror_Oblv116-09-15-1473928428
Марганецкий очевидец

та його заступником Черкашиним Ю.О.

IMG_2441K15-10-12-1444655497
Марганецкий очевидец

Відбулася жвава бесіда та обговорення всіх наболілих питань. Прокурор Дніпропетровської області Матвійчук В.В. уважно вислухавши ці питання, пообіцяв взяти під особистий контроль всі справи, ретельно вивчити процес розслідування та у разі потребі надати рекомендації менш досвідченим працівникам стосовно необхідних дій.

По закінченню прийому  прокурор Дніпропетровської області Матвійчук В.В. прийняв від представників Марганецького осередку заяву про скоєння кримінального правопорушення та пообіцяв вчинити всі дії в рамках Законодавства.

Слід зазначити, що прокурор Дніпропетровської області Матвійчук В.В. виявився чоловіком слова і букви Закону – відомості внесені та проводиться досудове розслідування.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" буде інформувати містян про хід розслідування.

Коментарі