На Осокорках влаштували свято до Дня будівельника

Журналісти та активісти «Стоп корупції» виїхали на святкування Дня будівельника на столичних Осокорках на місці майбутнього будівництва житлового комплексу та електропідстанції. Деталі повідомила журналістка «СтопКору» Марія Гураль.

«Були передбачені розважальні програми, батут, дитячий дартс та ігри з  аніматорами для дітей. На конкурсах можна було отримати фішки та поміняти їх на морозиво або солодку вату. Люди відпочивали сім'ями та з друзями. Атмосфера позитивна та з музикою. Окрім цього, сьогодні проводили соціальне опитування громади на Осокорках на заході, присвяченому дню будівельника.

Було опитано 20 чоловік.

В цілому 40% проти забудови, 40% за забудову і 20% – байдужі.

Більшість людей, які проти забудови, брали участь в акціях біля Аркади.

Руслан Москаленко, інвестор будівництва, зазначив, що виступає проти будь-яких акцій та вважає, що у забудовника є всі документи, а заходи ГО «Екопарк Осокорки» – проплачені.

Зафіксували палатку ГО «Екопарк Осокорки», активісти розповсюджували листівки проти забудовника. Крім того, викидали сміття та вдавали, що вони прибирають», – розповіла журналістка.

Зазначимо, на будмайданчику біля озера Небреж, на місці майбутньої електропідстанції, регулярно виникають розбірки за участю активістів та представників Нацкорпусу й Нацдружин. Під час останньої так званої акції протесту проти робіт молодики підпалили будівельний вагончик та бурильну установку та загородили проїзд пожежним для ліквідування наслідків підпалу. У результаті двох представників організацій забрали до поліції, а будкомпанія, яка має усі дозволи, зазнала матеріальних збитків.

Коментарі