На Осокорках учасники АТО розбили наметове містечко: вимагають у рейдерки Софієнко повернути землю

Учасники АТО, які вимагають від поплічниці режиму «попередників» Лесі Софієнко повернути землю, розбили наметове містечко біля її будинку на столичних Осокорках. На березі озера Зариваха, куди виходить обійстя, військові встановили намети, привезли польову кухню та проводять облаштування берегової смуги для майбутніх змагань із риболовлі.

Господарям будинку нові сусіди не сподобались. Подружжя Софієнко-Пєхова викликало на місце державну службу охорони та патрульну поліцію. Правоохоронці лише розвели руками – акція законна і мирна.

Додамо, що учасники АТО спільно з активістами «Стоп корупції» вимагають у Лесі Софієнко повернути незаконно захоплену ділянку. На землі комунальної форми власності жінка звела будинок. Військові хочуть збудувати на цьому місці реабілітаційний центр для бійців, які повернулись із зони проведення бойових дій.

Усі докази захоплення земельної ділянки активісти «Стоп корупції» передали у правоохоронні органи.

Раніше представникам проекту вдалось відвоювати вихід до озера Зариваха для жителів Осокорків. Берегову лінію теж привласнила родина Софієнко. Після численних звернень, зокрема, до столичної влади, паркан демонтували, берег звільнили.

Коментарі