На Осокорках провели опитування щодо будівництва підстанції

40 відсотків жителів київських Осокорків виступають за благоустрій території на березі озера Небреж, ще 40 – проти. Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке провели на масиві у рамках святкування Дня будівельника.

Зазначимо, що забудовник гарантує, що територія буде упорядкована належним чином, при цьому екосистема не постраждає і буде збережена.

Зазначимо, що у березні під час засідання комісії щодо ситуації навколо будівництва ТОВ «Аркада» нової електропідстанції на Осокорках, до якої увійшли представники компанії-забудовника, члени ініціативної групи жителів району, співробітники Нацполіції, співробітники Дарницької РДА та профільного департаменту адміністрації району та ініціатори будівництва розповіли про свої плани.
У ході засідання комісії представник компанії-забудовника ТОВ «Аркада» Олександр Лапшов розповів про план забудови та облаштування берегової смуги.

Зокрема, пояснив необхідність будівництва нової електропідстанції у районі неподалік озера Небреж. За словами представника будівельної компанії, масштаби забудови та заселення району стрімко зростають. Нинішня підстанція перевантажена обсягами роботи і давно застаріла, оскільки працює вже понад 70 років. Підстанція може вийти з ладу у будь-який момент через перевантаження і жителі величезного масиву залишаться без електроенергії.

У процесі роботи комісії забудовник передав активістам Осокорків план благоустрою берегової смуги поруч з підстанцією.
До переговорів долучились і представники «Київенерго», які зі свого боку заявили про необхідність зведення електропідстанції саме на цій ділянці та наголосили, що вона зводиться на абсолютно законних підставах.

Коментарі