На окуповану територію контрабандисти везуть золото, гроші й техніку

Співробітники СБ України в районі проведення АТО спільно з прикордонниками та фіскальною службою за останні дні попередили три спроби нелегального перевезення товарів та грошей на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей на загальну суму 400 тисяч гривень.

Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

Біля селища Карбоніт на дорозі у напрямку шахти "Родіна", що проходить поза пунктом пропуску, правоохоронці затримали легковик мешканця Луганщини. Під час огляду авто співробітники спецслужби виявили партію комплектуючих до комп'ютера та аксесуари до мобільних телефонів, які водій намагався ввезти на тимчасово окуповані території.

На пункті пропуску "Зайцеве" працівники зведеної мобільної групи під час огляду особистих речей мешканки Донецька виявили золоті та срібні ювелірні вироби, які жінка планувала продати у т.зв. "ДНР".

При огляді автомобіля на КПВВ "Зайцеве" співробітники СБ України знайшли приховані понад сто тисяч гривень та банківські картки. За словами водія, він знімав гроші на контрольованих українською владою територіях Донбасу для мешканців тимчасово окупованого Алчевська.

За всіма фактами тривають процесуальні дії.

Коментарі