На Одещині в суд скерували справу прокурора, який вимагав 5 тис. дол. хабара

До суду направлений обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України стосовно прокурора відділу прокуратури Одеської області.

Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури Південного регіону України.

Наприкінці березня 2016 року слідчими військової прокуратури регіону за матеріалами СБУ зазначеного правоохоронця було затримано під час одержання неправомірної вигоди у розмірі п'ясть тис. дол. США.

Установлено, що саме за таку "винагороду" посадовець пообіцяв громадянці здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, зокрема, закриття кримінальних проваджень, скасування арешту, накладеного на квартиру, та усунення перешкод у реалізації нею законного права прийняти у спадщину вказане житло та не створення таких перешкод правоохоронними органами в майбутньому.

Нагадаємо, 31 березня Приморським районним судом Одеси затриманому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів з можливістю вийти під заставу за суму у 275 тис. гривень. 1 квітня заставу було внесено і співробітника прокуратури Одеської області випустили з СІЗО. Пізніше означеного прокурора звільнили з посади.

Коментарі