На Одещині моряк забарикадувався на кораблі та озвучив вимоги

Поліція Одеської області розповіла про інцидент з моряком Ігорем Хвостовим. Чоловік вирішив піти на радикальний крок заради отримання невиплаченої за роботу зарплати.

Новину передає "Преса України".

Радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Фроляк повідомив про інцидент на одному з суден. За його словами, моряк на ім'я Ігор Хвостов забарикадувався на судні Wellback з прапором Камбоджі. Воно наразі знаходиться на території Чорноморського судноремонтного заводу.

Представник поліції заявив, що моряк вимагає зарплати, яку, як він стверджує, йому не платять впродовж півроку. Фроляк зауважив, що Хвостов знаходиться на судні з 27 лютого. Він також уточнив, що на кораблі є електрика, тому моряк не замерзне.

В результаті було відкрите кримінальне провадження за фактом заборгованості. Моряк також дав коментар з приводу інциденту. За його словами, компанія, ймовірно, спеціально проводить маніпуляції, щоб він залишився на роботі. Моряк також зауважив, що такі випадки не поодинокі, однак звернення у поліцію чи до роботодавця не увінчуються успіхом.

"Моя компанія, яка винна мені грошей, вона надіслала листа, щоб керівництво СРЗ заблокувало доступ на моє судно. Мене на прохідній намагались зупинити, але я з боями пробрався, намагались до мене застосувати силу, але я пройшов, закрився на борту судна і зараз перебуваю тут один", – також розповів він про інцидент.

Коментарі