На Одещині чоловік змушував 11-літню дитину виконувати чорну фізичну роботу

У селі на Одещині чоловік вирішив дати роботу дитині. За символічну суму він змусив дитину виконувати грубі фізичні роботи. Однак в результаті за працю так і не заплатив.

Новину повідомляє прес-служба Нацполіції Одеської області.

Сьогодні, 4 жовтня, стало відомо, що у селі Окнянського району Одеської області місцевий житель вирішив полегшити собі життя. Він найняв на роботу 11-річного хлопчика. Останньому він пообіцяв платити 100 грн на день за виконання чорнових фізичних робіт, які мав би виконувати сам.

"Місцевий підприємець домовився з 44-річним підозрюваним, що за 1 200 гривень той виконає на свинофермі ряд грубих фізичних робіт. Аби полегшити собі життя та прискорити виконання завдання, різнороб без відома батьків найняв собі в помічники 11-річного хлопчика, якому пообіцяв за кожен день роботи платити по 100 гривень", – розповіли поліцейські.

Відомо, що дитина повинна була переносити важке каміння з одного приміщення комплексу до іншого. За словами правоохоронців, за тяжкий труд дитині так і не заплатили.

В результаті слідчі відкрили карне провадження за ч. 1 ст. 150 (експлуатація дітей) КК України. Винуватцям загрожує покарання у вигляді арешту до 6 місяців або обмеження волі на термін до 3 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі