На недобудованому Кримському мосту створять ділянку для голосування

З нагоди президентських виборів РФ кримські окупанти вирішили поставити виборчі дільниці прямо на будмайданчиках Кримського мосту та нового терміналу аеропорту у Сімферополі. Стало відомо, з якою метою кримчанам облаштують спецділянки.

Новину повідомляють російські ЗМІ. Передає "Преса України".

Так званий голова виборчої комісії у Криму Михайло Малишев заявив, що кримчани зможуть віддати свій голос на майбутніх президентських виборах прямо на Керченському мосту. За його словами, спецділянка також буде створена на місці будівництва нового терміналу аеропорту "Сімферополь".

"Там безвідривно працює велика кількість людей. Зараз ми плануємо дві ділянки, але не виключено, що зробимо ще одну - в зоні будівництва ПГУ ТЕС в Сімферопольському районі", – додав він.

До слова, будівництво Кримського мосту планують завершити до кінця поточного року. Його офіційне відкриття заплановане на 18 грудня. Наразі невідомо, скільки людей голосуватимуть на спецділянках. Про це кримські окупанти пообіцяли доповісти напередодні самих виборів президента РФ. Як відомо, вони пройдуть 18 березня 2018 року. Цю дату було обрано не випадково. У Кремлі вирішили поєднати день виборів з днем «приєднання» Криму до РФ.

Як повідомлялось раніше, президент України Петро Порошенко нагадав Європі, що Росія збирається організувати президентські вибори в анексованому Криму. Однак, за попередніми даними, жодна з міжнародних організацій не спостерігатиме за цим процесом.

Також російські ЗМІ зауважили, що цього року президент РФ Володимир Путін, який також є кандидатом на президентський пост, збирається проголосувати на півострові. Крім того, росіянам, які прибудуть на вибори, пообіцяли влаштувати "свято", а саме ярмарки та акцію "Проголосуй та виграй iPhone".

Коментарі