На місці будинку рейдерки Софієнко буде реабілітаційний центр для АТОвців (реакція захопниці землі)

ДСО і поліція. Так у будинку Лесі Софієнко, яка захопила земельну ділянку на Осокорках, відреагували на приїзд бійців АТО. Воїни приїхали повідомити родину рейдерів, що на привласненій землі зведуть реабілітаційний центр для бійців.

«Землю на березі озера Зариваха незаконним шляхом намагалась загарбати поплічниця колишнього міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. На цій території незабаром планують звести новий рабілітаційний центр для ветеранів АТО. Відповідно до Кадастрової карти ділянка перебуває у власності громади. Проте, поруч з комунальною ділянкою знаходиться будинок одіозної дружини екс-регіонала, що самовільно захопила шматок берегу, який їй не належить.

Активісти «Стоп корупції» неодноразово звертали увагу правоохоронців та районної влади на це свавілля. Раніше КП “Благоустрій” підтвердило, що дана земля належить громаді, і видало припис стосовно того, щоб було надано доступ до водойми. На жаль, Софієнко не відреагувала на документ, тож співробітники “Благоустрою” самі демонтували паркан, який перешкоджав виходу на берег озера», розповіли активісти «Стоп корупції».

За даними юристів проекту, Софієнко та члени її родини не оформлювали право власності або оренди на ділянку не оформлювали. За землю не сплачують податків і завдають збитків бюджету Києва. Дозволи на розміщення об’єктів нерухомого майна не видавались.

У Дарницькому ВП ГУНП в місті Києві уже відкрили справу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.197-1 КК України.

Земля - не єдиний апетит Софієнко, вона разом із чоловіком привласнила цілий автопарк підприємства, веде розкішний спосіб життя, полюбляє шопінг та відвідує елітні клініки за кордоном. При цьому Софієнко заборгувала державі 130 мільонів гривень податків.

Коментарі