На місці бійок буде свято – на Осокорках влаштують гуляння для жителів району

18 і 19 серпня на київському масиві Осокорки влаштують свято для жителів району від забудовника «Патріотика на озерах».

Гуляння триватимуть з 11 до 17 години. В рамках заходу організатори обіцяють різноманітні майстер-класи, морозиво та веселе дозвілля для усієї родини. Місце зустрічі: біля озера Небреж на Осокорках.

Зазначимо, це вже другий захід "Патріотики на озерах" - перше родинне свято до Дня будівельника відбулось у суботу 13 серпня й нарешті замість кривавих бійок біля озера Небреж лунав щасливий дитячий сміх.

Нагадаємо, навколо забудови на цьому місці вже багато часу точаться справжні баталії. Зокрема, проти забудови виступають активісти ГО «Екопарк Осокорки», які хочуть, щоб тут був екопарк. При цьому план забудови передбачає збереження довкілля та облаштування зон відпочинку.

Зазначимо, що у протестах навколо будівництва регулярно фігурують агресивно налаштовані молодики з «Національного корпусу» та «Нацдружин».

Під час останніх розбірок представники Нацкорпусу з димовими шашками та фаєрами увірвались на будмайданчик, повалили будівельний паркан та підпалили будку охорони. Активісти не пускали на територію пожежну машину та заблокували автобус поліції. Компанія-забудовник зазнала великих матеріальних втрат.

Коментарі