На Миколаївщині землевпорядник преміював сам себе, за що сплатив штраф

Землевпорядник "забув" попередити про конфлікт інтересів під час голосування на сесії сільради.

Вступила в законну силу постанова суду про визнання виним спеціаліста-землевпорядника Кам'яно-Костуватської сільської ради Братського району у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, за ч. 1 ст.172-7 КУпАП. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

У суді доведено, що спеціаліст-землевпорядник сільської ради, обіймаючи повноваження депутата, у грудні минулого року під час розгляду на сесії ради питання про впорядкування умов праці, проголосував за преміювання себе за основним місцем роботи, не повідомивши сесію ради про конфлікт інтересів.

За результатом розгляду протоколу, складеного Первомайською місцевою прокуратурою, посадовця за вчинення зазначеного правопорушення притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень, який наразі сплачено.

Довідково. Відповідно до вимог п.2 ч.1 ст.28 Закону України "Про запобігання корупції" - особи, на яких поширюється дія цього закону, у тому числі і депутати місцевих рад, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Коментарі