На Миколаївщині депутат використовував коробку для пожертвувань на армію для отримання хабарів

31.05.2017 18:15

Винахідливий корупціонер придумав оригінальний спосіб отримання вигоди: хабар потрібно було "підкинути" в ящик для збору пожертв на АТО. Коробку встановив у власному магазині.

Національна поліція в Миколаївській області зайнялася депутатом районної ради, якого підозрюють в отриманні хабара, повідомляє "Діалог.UA".

34-річний народний обранець вимагав з місцевого підприємця хабар в розмірі 5 тисяч гривень за те, що не завадить йому здійснювати господарську діяльність. Йдеться про санітарну чистку лісонасаджень.

Інформація про інцидент з'явилася на сайті Національної поліції України. Вирішили, що 5 тисяч бізнесмен опустить в ящик для збору пожертв "на АТО", який встановлений в магазині, що належить депутату.

Коли поліція затримала хабарника, він не тільки встиг вилучити гроші з коробки, але і частину з них, 3 тисячі, позичити знайомим. Депутату-хабарнику загрожує термін від 5 до 10 років позбавлення волі за отримання неправомірної вигоди. Правда, вину ще має довести суд, а поки тривають слідчі дії.

Коментарі