На Миколаївщині АЗС заправляли клієнтів поза касою

За підсумками перевірок АЗС у Миколаївській області  встановлено ряд порушень, пов'язаних із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Про це повідомляє прес-служба ДФС, передає УНН.

Так, з початку року працівники ГУ ДФС у Миколаївської області перевірили 40 суб'єктів господарювання, які через власні та орендовані АЗС реалізують дизельне пальне, бензин та скраплений газ.

Встановлено, що деякі власники АЗС, з метою ухилення від сплати податків, за готівку заправляли авто пальним, взагалі не маючи касових апаратів.

Зазначається, що за результатами проведених заходів до таких суб'єктів господарювання застосовано повний адміністративних арешт майна.

"Всього за результатами проведених контрольно-перевірочних заходів порушникам чинного законодавства донараховано штрафних санкцій на загальну суму 2,6 млн грн, у т.ч. 115 тис. грн вже сплачено до місцевих бюджетів Миколаївської області, матеріали перевірок на суму 1,6 млн грн направлено до інших регіонів України для вжиття відповідних заходів", – повідомили у ДФС.

Нагадаємо, до неконтрольованої появи небезпечних газових заправок призвів мораторій на перевірки.

Інші новини

Коментарі