На Миколаївщині 30% шкіл не отримали дозволи на початок роботи

Близько 30% шкіл Миколаївщини не отримали дозволи на початок роботи в новому навчальному році. Про це йдеться у повідомленні головного управління Держпродспоживслужби області, передає УНН.

"До відкриття 1 вересня в області готувалися 1090 навчальних закладів, це дошкільні заклади – 508, загальноосвітні – 541, вищі навчальні І-ІІ ступеня акредитації – 41. Протягом липня-серпня поточного року спеціалістами Держпродспоживслужби в Миколаївській області взята участь в роботі приймальних комісій з підготовки навчальних закладів до нового навчального року та в роботі комісій з питання проведення технічного обстеження будівель та споруд закладів освіти області, також проводилися позапланові перевірки закладів за заявами керівників, надавалися консультації щодо підготовки харчоблоків.

Загальна кількість проведених обстежень – 870, з них виявлені порушення в 188 перевірках (21%)," – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою приведення закладів в належний санітарно-технічний стан було надано 88 приписів та 806 пропозицій щодо зміцнення матеріально-технічної бази та дотримання санітарного законодавства. За результатами проведених перевірок встановлено, що з наданих пропозицій виконано – 648 (80%). Залишилося 95 закладів, які потребують проведення реконструкції та капітального ремонту.

"Внаслідок виявлених порушень законодавства біля 30% шкіл області не отримали дозволи на початок роботи в новому навчальному році. Так, в місті Миколаєві не отримали дозволи 27 загальноосвітніх шкіл з 71 перевірених, що склало – 38%," – резюмували в Держпродспоживслужбі області.

Нагадаємо, у Дніпрі санітарні паспорти перед початком навчального року не отримала третина шкіл.

Додамо, що у Держпродспоживслужбі взялися активізувати перевірки шкіл за лічені дні до початку нового навчального року.

Інші новини

Коментарі