На Львівщині прикордонники масово відмовляються від дрібних хабарів

Прикордонникам на "Грушеві" пропонували 100 злотих.

На Львівщині почастішали випадки відмови прикордонників від хабарів.

У ПП "Грушів" зафіксовано спробу дачі хабара прикордонникам. Як повідомила прес-служба Львівського прикордонного загону, грошову винагороду у розмірі 100 польських злотих пропонував громадянин України за нездійснення огляду автомобіля. Прикордонники відмовилися. Як виявилося, у авто було приховано 140 пачок цигарок.

Двома тижнями раніше відмовилися від хабаря і прикордонники ПП "Краковець". Мешканець Львівщини пропонував прикордонникам "домовитися" за позачерговий проїзд до пункту пропуску.

Відмовляються прикордонники і від євро. У середині вересня іноземець намагався підкупити прикордонника хабарем у 1 тисячу євро. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України. Чоловік, який представився громадянином Вірменії, аби прикордонник "закрив очі" на те, що він пройде непоміченим через кордон, запропонував 1 тисячу євро. Від хабара, еквівалент якого складає близько 30 тисяч гривень, прикордонник категорично відмовився, а порушника затримав.

Загалом, протягом року персоналу Львівського прикордонного загону у 26 випадках пропонували хабарів на суму майже 57 тисяч гривень, у всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим були заохочені керівництвом прикордонного загону на загальну суму 80 тис. грн.

Коментарі