На Львівщині помічник нардепа “погорів” на 10 тис. дол. хабара

На Львівщині викрито помічника-консультанта народного депутата України та посередника, які отримали 10 тис. дол. хабара.

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

Слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України задокументовано факт вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди помічником-консультантом Народного депутата України від однієї з політичних партій.

Грошові кошти в розмірі 10 тис. дол. від приватного підприємця призначалися за не створення перешкод у здійсненні ним підприємницької діяльності шляхом не направлення інформації до правоохоронних та контролюючих органів. Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події.

Наразі проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії. Зловмисників затримано, їм готується повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням.

Нагадаємо, 2 лютого високопосадовця Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Черкащини викрила на одержанні неправомірної вигоди в розмірі 820 тис. грн.

Коментарі