На Львівщині поліцейський сплатить 17 тис. грн штрафу за “кришування” наркоторговців

Жовківський районний суд Львівської області оштрафував на 17 тис. гривень поліцейського, який покривав наркоторговців.

Як зазначено у вироку суду, улітку 2015 року до правоохоронця звернулась організаторка групи наркоторговців, яка попросила допомогти їй позбутись конкурентів у селі Великий Дорошів. Натомість вона пообіцяла оплатити поліцейському відвідини ресторану.

"Обіймаючи посаду начальника сектору карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України, прийняв обіцянку у наданні неправомірної вигоди у вигляді оплати послуг ресторану за виконання прохання вплинути на підлеглих для припинення діяльності місця збуту наркотичних засобів у с. Великий Дорошів", – йдеться у вироку Жовківського райсуду.

Під час судового засідання виявилося, що наркоторговці в с. Великий Дорошів є конкурентами жінки, яка також займається збутом наркотиків. Відомо також, що після кількох тижнів три працівники Жовківського райвідділу виконали наказ свого начальника і «припинили діяльність місця збуту наркотиків».

Прокуратура вирішила, що своїми діями поліцейський порушив 369 статтю Кримінального кодексу (зловживання впливом), що карається штрафом від 12,7 до 25,5 тис гривень або ув'язненням до 2 років. Оскільки ж під час засідання поліцейський визнав свою вину, то суддя врахував це як пом'якшення, засудивши його до штрафу в 17 тис. гривень.

Коментарі