На Львівщині після загадкової смерті породіллі з лікарні звільнились анестезіолог та головний лікар

У Жидачівському районі на Львівщині в лікарні під час кесаревого розтину померла жінка. Після події лікар-анестезіолог та головний лікар написали заяви на звільнення. Про це інформує “УНІАН”.

У Жидачівську центральну районну лікарню 28-річна жінка потрапила згідно з планом пологів. Кесарів розтин медики запланували заздалегідь. Протипоказань на операцію у породіллі не було, кажуть медики. Пологи приймала лікар із 30-річним досвідом.

"Сам кесарів розтин пройшов дуже добре. Витягнули дитинку живу, як звичайно", – говорить Елеонора Потерейко, акушер-гінеколог Жидачівської центральної районної лікарні.

Народилася здорова дівчинка. Вагою 3,5 кілограми, кажуть медики. А ось породіллю врятувати не вдалося. Подробиць операції лікарі не розголошують.

"А коли ви зрозуміли, що жінці стало зле? - Жінці не було зле! До операції жінці не було зле! Це я не можу вам сказати, це було в руках реаніматологів", – запевняє Елеонора Потерейко, акушер-гінеколог Жидачівської центральної районної лікарні.

У Львівському обласному департаменті охорони здоров'я попередньо назвали причину смерті породіллі.

"Результатів немає. Я маю попередній висновок патологоанатомічного розтину, дуже попередній. Це той, який дає право на поховання, де написано: причиною смерті є ускладнення від анестезії", – повідомила Ірина Микичак, директор Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

На роботі лікаря-анестезіолога немає. Колеги-медики кажуть, у нього сьогодні вихідний. Говорити про трагедію відмовляються.

Пізніше з'ясувалося, що лікар-анестезіолог написав заяву на звільнення. У документі вказано: за згодою сторін. Жодних пояснень він не дає. Телефон вимкнув. Разом з ним заяву написав і головний лікар Жидачівської лікарні.

"Конкретно я не можу говорити зараз, тому що буде наказ на службове розслідування. Був розтин, патологічний розтин, будуть відповідні висновки й висновки, хто винен", – запевняє Михайло Майданський, заступник директора з медичного обслуговування населення Жидачівської центральної районної лікарні.

У поліцію із заявою про смерть породіллі ніхто не звертався. Проте правоохоронці все ж дізналися про загибель і відкрили відповідне кримінальне провадження.

Тим часом новонароджене немовля під наглядом львівських медиків у реанімації. Стан дівчинки стабільний. Після повного одужання долею дитини займуться соціальні служби.

Читайте також: "В поліції оприлюднили відео смертельної ДТП на Миколаївщині, в якій загинули 8 людей".

Коментарі