На Львівщині двоє чиновників міськради підуть під суд за хабар

На Львівщині поліція передала до суду обвинувальний акт у справі двох чиновників однієї з місцевих рад, яких улітку затримали на хабарі.

Пацівники Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області затримали двох посадовців – 39-річного чоловіка та 34-річну жінку – одразу після одержання хабаря.

Міська рада проводила конкурс, переможець якого мав дістати в оренду офісне приміщення площею 150 квадратних метрів. За умовами конкурсу перемогу здобув місцевий підприємець.

Однак голова ради через свого підлеглого вимагав від нього 18 тисяч гривень та обіцяв «знижку» на оренду і в майбутньому можливість викупити приміщення. Підприємець звернувся по допомогу до правоохоронців.

У службовому кабінеті чиновники одержали від бізнесмена гроші, але на виході з будівлі на хабарників чекали оперативники. В обох правоохоронці вилучили по 9 тисяч гривень. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави. Щоб уникнути арешту, чоловік вніс 97 тисяч, а жінка – 30 тисяч гривень.

Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування в цій справі і скерували обвинувальний акт до суду.

Чиновникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи здійснювати певну діяльність на термін до 3 років та з конфіскацією майна.

Коментарі