На Львівщині чиновник сільради попався на хабарі у півмільйона гривень

У Львівській області правоохоронці затримали голову земельної комісії однієї з сільрад під час одержання хабаря в 580 тисяч гривеь.

Цю суму чиновник вимагав при вирішенні питання про надання двох земельних ділянок під індивідуальне будівництво, повідомляє прес-служба МВС.

"Ще у травні до співробітників управління захисту економіки Національної поліції у Львівській області звернулося двоє громадян щодо вимагання грошей. Голова земельної комісії сільської ради пообіцяв виділити заявникам земельну ділянку тільки в разі сплати "обов'язково внеску" в розмірі 580 тисяч гривень", – ідеться в повідомленні.

Зазначають, що посадовець заздалегідь визначив час і місце для "укладення договору" – ресторан у Львові. На зустріч приїхав на власному автомобілі. Гроші чоловік одержав по черзі від кожного заявника, надаючи рішення про виділення земельних ділянок у приватну власність.

"Відразу після одержання неправомірної вигоди чиновника затримали. З автомобіля співробітники управління вилучили два пакети з грошима. Співробітники поліції дістали постанову суду на проведення санкціонованих обшуків службового і житлового приміщень затриманого. У кабінеті правоохоронці знайшли документацію, яка безпосередньо стосується зазначених земельних ділянок. Також встановлено, що ця документація містить підроблені документи, а також документи, складені попередніми числами", – йдеться в повідомленні.

Під час обшуку приватного будинку посадовця співробітники управління виявили понад двадцять тисяч доларів.

Голові комісії суд обрав заходи у вигляді арешту, з правом внесення застави у розмірі дві п'ятдесят три тисячі гривень, які той невідкладно сплатив.

Нині прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальній справі і направила обвинувальний акт до районного суду. Наразі чиновник чекає на вирок суду.

Коментарі