На Луганщині судитимуть “прокурора ЛНР”

На Луганщині судитимуть так званого прокурора м.Первомайська "Генеральної прокуратури ЛНР" за участь у діяльності терористичної організації, передає УНН з посиланням на прес-службу Генпрокуратуру України.

"Прокуратурою Луганської області направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом участі громадянина України у діяльності так званої "Генеральної прокуратури "ЛНР", за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації)," - йдеться у повідомленні.

Зокрема українською прокуратурою встановлено, що на початку 2015 року, реалізуючи свій злочинний умисел, громадянин України ініціював та надав добровільну згоду на призначення себе на так звану посаду "прокурора м. Первомайська Генеральної прокуратури ЛНР".

"Вказана особа здійснює свою діяльність на користь терористичної організації, а також виконує дії, направлені на порушення конституційних прав та свобод громадян України, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області," – пояснили в ГПУ.

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, стосовно нього проведено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду.

Інші новини

Коментарі