На Луганщині селищного голову судитимуть за 200 тис. грн хабара

Селищного голову одного з населених пунктів на Луганщині засудили до 5 років позбавлення волі за одержання 200 тисяч гривень хабара.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Луганської області.

"Вироком Попаснянського районного суду Луганської області засуджено селищного голову одного з населених пунктів регіону за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України", — сказано у повідомленні.

Суд призначив посадовцю покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в установах, організаціях та на підприємствах усіх форм власності, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій строком на 1 рік, з конфіскацією частини належного майна.

Нагадаємо, керівника органу місцевого самоврядування затримали минулого року безпосередньо після одержання 200 тисяч гривень хабара за безперешкодне надання в оренду нежитлового приміщення, в якому планувалось розміщення товарів народного споживання з метою здійснення торгівлі з населенням тимчасово окупованих територій в межах логістичного центру.

Коментарі