На Луганщині державний нотаріус попався на корупційних діях

Державного нотаріуса, який незаконно виготовляв довіреності, договори купівлі-продажу, доручення та інші документи для мешканців окупованих територій без їх фактичної присутності, затримала у Лисичанську, що на Луганщині, Служба безпеки України за процесуальним керівництвом прокуратури.
Про це повідомила прес-служба СБ України.

Оперативники спецслужби затримали чиновника під час отримання 3,2 тисячі гривень за виготовлення чотирьох заяв на виїзд за кордон неповнолітніх дітей мешканцям непідконтрольних територій.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368-4 Кримінального кодексу України (підкуп особи, яка надає публічні послуги). Вирішується питання про позбавлення його права надавати нотаріальні послуги.

Нагадаємо, що у березні цього року за аналогічний злочин СБУ затримала в тому ж Лисичанську іншого нотаріуса. Суд визнав його винним в отриманні неправомірної вигоди з використанням наданих повноважень та засудив до штрафу в розмірі 850 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавив права займатися нотаріальною діяльністю. Днями вирок набуде чинності.

Коментарі