На кордоні на Закарпатті затримали викрадачів автомобілів

Українські прикордонники спільно з представниками правоохоронних органів на одному з контрольних пунктів в Закарпатській області зупинили іномарку, в якій виявили засоби для викрадення авто. Група осіб, яка знаходилася в автомобілі, була затримана, проте одному з них вдалося втекти.

Новину повідомляє прес-служба ДПСУ, передає "Преса України".

У п'ятницю, 1 вересня, на контрольному посту "Нижні ворота" на Закарпатті прикордонники мобільної прикордонної застави "Мукачево" спільно зі співробітниками Національної поліції зупинили автомобіль "Хонда" 2007 року випуску італійської реєстрації та затримали трьох громадян України, відносно яких є орієнтування щодо причетності до викрадення транспортних засобів на території України.

Зазначається, що під час затримання одна особа вдалася до втечі.

"Надалі проведено огляд цього транспортного засобу, під час якого виявлено засоби для злому автомобілів", – йдеться у повідомленні.

Наразі відносно затриманих громадян та транспортного засобу проводяться слідчі дії. Осіб та автомобіль передано співробітникам Національної поліції в Закарпатській області.

Фото особи, яка втекла, доведено до прикордонних підрозділів.

Нагадаємо, раніше правоохоронці затримали групу автовикрадачів, які викрали в тому числі й один з автомобілів Національної поліції.

Інші новини

Коментарі