На київських Березняках чоловік врятував дитину з бабусею, які провалились під лід (ВІДЕО)

3 січня на столичному озері Тельбін дівчинка влетіла в ополонку, однак небайдужий чоловік допоміг їй вибратись з льодяного полону. Про це інформує “Київ Оперативний” на сторінці у Facebook.

Виявилось, що дівчинка на великій швидкості спускалась на тарілці до озера і влетіла в ополонку. За нею побігла її бабуся стала на край льоду щоб дістати з води онучку і сама провалилася.

Чоловік, який став очевидцем події вжив всіх необхідних заходів і самотужки витяг з-під льоду спочатку дитину, а потім і її бабусю.

Сьогодні врятував життя двом людям. Пішли ввечері з сином на прогулянку до Тельбіна і не доходячи ста метрів до гірки з якої планували спускатися, побачив як на шаленій швидкості до озера мчить дівчинка на тарілці. В наступний момент дівчинка вже ковзла по льоду який замерз по краям озера і вилетіла в ополонку. За нею побігла її бабуся стала на край льоду щоб дістати з води онучку і провалилася. Поки я біг до них два хлопця років по 12 - 13 підбігли щоб допомогти вибратися на лід. В них нічого не виходило. Я на ходу крикнув, щоб вони тікали звідти. Вони відійшли до берега, а я розпластався на краю ополонки і почав тягнути бабусю. Вона в цей час тримала онуку за руку. Зрозумівши що двох не витягну і потрібно спочатку рятувати дитину вхопив лівою рукою дівчинку і одним ривком витяг на лід. З бабусею було тяжче. Її одяг став мокрим і важким. Лід по краю ламкий. Але даючи їй вказівки як правильно карабкатися на лід - вдалося врятувати і стареньку. Дівчинка плакала. У бабусі сталася істерика. Вона падала, кричала, плакала. Підійшли небайдужі. Почали заспокоювати. Знайшовся молодий чоловік який пообіцяв відвести їх до дому. Я також майже весь промок , тому на цьому наша прогулянка з сином закінчилася))(с) Сергій Регеда (Sergii Regeda)Відео: Руслан Полищук

Posted by Киев Оперативный on Reede, 4. jaanuar 2019

Рятівник поділився цією історією у соцмережах.

Сьогодні врятував життя двом людям. Пішли ввечері з сином на прогулянку до Тельбіна і не доходячи ста метрів до гірки з...

Posted by Sergii Regeda on Neljapäev, 3. jaanuar 2019

Читайте також: "На Львівщині сталася страшна ДТП з мікроавтобусами: дюжина загиблих і постраждалих – моторошні кадри".

Коментарі