На Київщині збудують новий міжнародний аеропорт

На Київщині збудуть ще один аеропорт. Він розрахований на пасажирські та вантажні перевезення і матиме міжнародне значення. Місце втілення ініціативи – Біла Церква. Вартість проекту становитиме біля 52 млн євро.

Новину передає "Преса України".

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що новий аеропорт з'явиться до 2020 року. Він матиме мультимодальну інфраструктуру для вантажних і пасажирських авіаперевезень. Також на базі аеропорту буде створений сучасний центр технічного обслуговування і ремонту літаків. Експерти зазначають, що аеропорт у Білій Церкві стане одним із найбільш пріоритетних інвестиційних проектів в авіаційній сфері України.

"Впродовж  2018 – 2020 років планується реконструкція аеродрому, будівництво перону та мультимодального вантажно-логістичного комплексу, а також пасажирського термінала. Також проектом передбачається будівництво спецбудов для ведення аеропортової діяльності, установка радіотехнічного обладнання, засобів посадки та світлосигнальної системи, створення системи водовідведення, очисних споруд, установка огорожі, сигналізації, придбання техніки та обладнання для утримання ВПС, будівництво ангарів", – ідеться у повідомленні міністерства інфраструктури.

Що стосується фінансування проекту, то кошти залучатимуть із міського, обласного і  державного бюджетів, а також кошти приватних інвесторів, пільгового кредитування та  грантів від міжнародних фінансових організацій.

Відзначимо, днями поліція упіймала шістьох працівників аеропорту "Бориспіль" Виявилося, що вони порпалися у чужих валізах із метою ошукати пасажирів.

Нагадаємо, нещодавно у столичному аеропорті "Бориспіль" сталося ДТП за участю літака і вантажівки. Повітряний транспорт не розминувся із машиною, зачепивши крилом кузов автівки. У результаті, рейс "Київ – Харків" на літаку Boeing 737-800 було скасовано.

Коментарі