На Київщині з поліцією “розрахувались” мішком піску за справу браконьєрів

06.08.2018 13:58

Активісти «Стоп корупції» принесли керівництву броварському відділу поліції  у подарунок мішок з піском. У такий спосіб представники проекту закликали головного поліцейського району розслідувати справу щодо нелегального видобутку піску у селі Зазим’я.

«Ми хотіли дізнатись у керівництва управління поліції у Броварському районі, чому вони не розслідують факт щодо нелегального видобутку піску у Зазим’ї. Справу перекидають на дільничного. Керівника на місці не було, ми спілкувались з очільником відділу превенції, домовились, що у середу о 9 ранку нас чекатиме керівник РВ та надасть відповіді на наші запитання. Залишили на згадку мішок з піском, обов’язок передати подарунок взяв на себе керівник відділу превенції», – розповіли у «Стоп корупції».

Нагадаємо, у селі Зазим’я Київської області копачі піску намили три карти, на черзі – четверта. Спритників викрили активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу.

«Одразу після викриття ми приїхали до сільської ради Зазим’я  з приводу намиву піску. Сільська голова, як виявилося, у відпустці.

Нас прийняв секретар Олег Бондаренко. На запитання чи знає, що за фірма намиває, чи є дозволи, чи платять гроші в місцевий бюджет, жодної відповіді надати не зміг.

Лише сказав, що всі запитання до голови – Співак Людмили Валентинівни.        З відпустки вона виходить на роботу з наступного вівторка», – розповіли активісти проекту.

Коментарі