На Київщині почалися збройні напади на власників землі: під підозрою – браконьєри із Зазим’я

Розбійний напад із пошкодженням майна. Так напередодні пройшов вечір у власника земельної ділянки у селі Зазим’я поруч із точкою незаконного видобутку піску. Постраждалий Олег Солоденко повідомив про напад «Стоп корупції» та спільно з активістами звернувся до місцевого відділу поліції ГУ НП Броварського району Київської області.

«Олег Солоденко – власник земельної ділянки у селі Зазим’я. Його ділянка спустилась у Десну внаслідок незаконного намиву піску, земля руйнується шляхом зсуву.

Як нам повідомив чоловік, вчора ввечері близько 18 години на нього було скоєно розбійний напад із пошкодження майна. Зараз ми з цього приводу пишемо заяву.

Потерпілий стверджує, що серед нападників впізнав співвласника ТОВ «ЕкоЗемБуду», підприємства, яке орудує у Зазим’ї та промишляє нелегальним видобутком піску.

За словами Олега Солоденка, разом із одним з керівників точки приїхали невідомі особи у балаклавах та зі зброєю», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Зазначимо, що представники проекту викрили точку незаконного видобутку під Києвом два місяці тому. Борці з браконьєрами неодноразово звертались до прокуратури та поліції району, однак не отримали жодної реакції. У ході розслідування активісти дізнались, що точку курує такий собі Артур Кадиров, а в прокуратурі Броварського району працює Каріна Кадирова. Як з’ясувалось, жінка доводиться донькою браконьєру і сама підтвердила, що в курсі чорних справ батька.

Після цього представники «Стоп корупції» звернулись до прокуратури Київської області й там почали службову перевірку щодо одіозної прокурорки.

Результати перевірки мають бути оприлюднені сьогодні 10 жовтня.

Коментарі