На Київщині під виглядом активістів «Стоп корупції» влаштовують популістські акції

Ми вже не вперше чуємо про заходи, які ніби-то проводить наш рух. І ось нарешті вдалося сфотографувати так званих «борців» з корупцією.

Ці знімки було зроблено в Боярці. Молоді люди ходили містом у накидках з написами «Корупції ні. STOP» і роздавали газети «Тиждень Київщини».

В області журналісти називають її агітаційним рупором Опозиційного блоку. Зокрема, про це у своєму блозі писала відома журналістка Ірина Федорів.

Газета безкоштовна, у вихідних даних зазначено тираж у 300 тисяч примірників. Враховуючи вартість паперу, послуги друку, витрати на логістику, видання такої газетки, а світ побачило вже 8 номерів, коштувало понад півтора мільйони гривень.

Перший примірник вийшов наприкінці червня, точнісінько під місцеві вибори. А друкують «Тиждень Київщини» там само, де і газету «Сьогодні» - у друкарні холдингу Ріната Ахметова.

Проект «Стоп корупції» та наші активісти не мають жодного стосунку до виготовлення й розповсюдження «Тижня Київщини». Просимо жителів області бути пильними, аби не потрапити на гачок самозванців, які маскуються під борців з корупцією і нахабно використовують у своїх меркантильних цілях символіку нашого проекту.

На жаль, перед місцевими виборами багато хто паразитує на темі боротьби з корупцією. Побачимо, хто продовжить цю боротьбу після виборів... Остерігайтеся підробок!

Коментарі