На Київщині активісти допомогли чорнобильцю відстояти право на житло

Апеляційний суд Київської області визнав неправомірним договір дарування частини житла чорнобильця Василя Пінчука та закріпив за чоловіком половину льоху.

Про таке рішення суду повідомив правозахисник "Стоп корупції" Влад Соловйов.

"Родина Василя Пінчука після аварії на Чорнобильській АЕС була вимушена переїхати до Яготинського району. Від держави Пінчуки отримали будинок, який розрахований на дві сім'ї. Разом із частиною будинку у спільне користування їм перейшов сарай і погріб. Після довгих років спільного користування майном сусіди змінились і мирне життя закінчилось. Нові сусіди почали зазіхати на частину господарських будівель родини Пінчуків", – нагадують активісти "Стоп корупції".

Додамо, що суд першої інстанції не захотів брати на себе відповідальність та відмовив у позові двом сторонам, уточнюють правозахисники.
"Нові сусіди намагалися привласнити частку моєї будівлі через підроблені документи. Проте завдяки втручанню у справу активістів "Стоп корупції" та присутності представників проекту на судових розглядах служителі Феміди ухвалили законне та справедливе рішення", – розповів Василь Пінчук.

Коментарі