НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СУДДЯ ЗАМІСТЬ ЗАЛИ СУДИ ОПИНИЛАСЯ В ТЮРМІ

Суд касаційної інстанції підтвердив законність вироку Нетішинського міського суду та ухвалу апеляційного суду, згідно з якими колишню суддю Корецького районного суду Рівненської області визнано винуватою у вимаганні та одержанні хабарів.

"Ця представниця Феміди у 2008-2009 роках під час розгляду адміністративних матеріалів ставила і вимагала в окремих людей надавати їй кошти (від 50 до 1000 гривень) за прийняття рішення про незастосування до правопорушників суворих санкцій", - повідомила прес-служба прокуратури.

Державне обвинувачення у кримінальній справі щодо вказаної судді підтримували працівники прокуратури Хмельницької області, які повністю довели її вину у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (в редакції 2001 року).

За вироком, який набрав законної сили, судді Корецького райсуду призначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін п'ять років, з позбавленням права упродовж року обіймати певні посади, з іспитовим терміном на один рік. Окрім того, засуджену звільнили з посади.

Коментарі