На Хмельниччині правоохоронця судитимуть за хабар у дві тисячі доларів

Оперуповноважений, який підбурював знайомого дати дві тисячі доларів хабаря та одержав ці кошти, сяде на лаву підсудних. Як повідомили у прокуратурі, колишнього працівника сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків (СБНОН) Хмельницького міськвідділу впіймали на хабарництві торік на початку листопада.

Як встановило слідство, оперуповноважений підмовляв свого знайомого передати колегам по службі дві тисячі доларів неправомірної вигоди, щоб вирішити питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності за шахрайство.

“Під час одержання зазначеної суми коштів на території автозаправної станції чоловіка затримали правоохоронці, гроші вилучили. Суд обрав для обвинуваченого запобіжний захід у виді тримання під вартою та встановив заставу у розмірі тридцять п'ять тисяч гривень. Окрім того, зловмисника звільнили з посади”, - розповіли в прокуратурі.

Згідно з обвинувальним актом, який прокуратура області спрямувала до суду для розгляду по суті, оперуповноваженому інкримінують підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення такою особою дій з використанням її службового становища (ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369 КК України) та одержання неправомірної вигоди для третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч.2 ст. 369-2 КК України).

Коментарі