На Хмельниччині посадовця засуджено на п’ять років за 10 тис дол хабара

"Земельний" посадовець забажав 10 тисяч доларів хабара.

Колишнього начальника відділу Держземагенства одного з районів Хмельниччини засуджено до реальної міри покарання за вчинення корупційного злочину, повідомляє прес-служба облпрокуратури області.

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду, яким і притягнуто до кримінальної відповідальності колишнього начальника.

"Як встановлено слідством, у грудні 2014 року обвинувачений вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч доларів США за сприяння у наданні в оренду 40 га землі сільгосппризначення для ведення фермерського господарства від майбутнього орендаря," – принципово стверджують в прокуратурі.

Відтак, посадовця визнали винуватим в тому, що він вимагав та одержав неправомірну вигоду у великому розмірі ч. 3 ст. 368 ККУ.

Йому призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з роботою в органах державної влади, строком на 3 роки та з конфіскацією майна. Крім того, його позбавили рангу державного службовця.

Коментарі