На Хмельниччині начальник Державної реєстраційної служби одного з районів попався на хабарі

Чиновник змусив представника місцевого ТОВ надавати йому 200 грн за кожен зареєстрований договір оренди земельних ділянок.

"Таким чином, за вказівкою керівника Госрегістрслужби району протягом кількох місяців було укладено 2 212 договорів оренди земельних ділянок для ТОВ, що за обумовленої плати склало понад 440 тис. грн неправомірної вигоди", - йдеться у повідомленні прокуратури області.

Після одержання від представника товариства чергового траншу хабаря розміром 11 300 грн і талонів на 40 літрів бензину чиновника затримали у його службовому кабінеті.

Прокуратура області повідомила його про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, - прохання надати і одержання службовою особою, яка обіймає відповідальну посаду, неправомірної вигоди у значному розмірі для себе, вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища.

Підозрюваного затримали на підставі ст. 208 КПК України. Наразі вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу і відсторонення від посади.

Коментарі