Чиновник змусив представника місцевого ТОВ надавати йому 200 грн за кожен зареєстрований договір оренди земельних ділянок.

"Таким чином, за вказівкою керівника Госрегістрслужби району протягом кількох місяців було укладено 2 212 договорів оренди земельних ділянок для ТОВ, що за обумовленої плати склало понад 440 тис. грн неправомірної вигоди", - йдеться у повідомленні прокуратури області.

Після одержання від представника товариства чергового траншу хабаря розміром 11 300 грн і талонів на 40 літрів бензину чиновника затримали у його службовому кабінеті.

Прокуратура області повідомила його про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, - прохання надати і одержання службовою особою, яка обіймає відповідальну посаду, неправомірної вигоди у значному розмірі для себе, вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища.

Підозрюваного затримали на підставі ст. 208 КПК України. Наразі вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу і відсторонення від посади.

Коментарі