На Хмельниччині керівників профтехучилищ покарали за хабарництво

Правопорушники вже сплатили по 3400 гривень штафу.

Керівників двох вищих професійних училищ Дунаєвецького та Шепетівського районів прокуратура зловила на корупції, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прокуратуру області.

"Один із цих керівників ВПУ уклав з фермерським господарством, засновником і головою якого є він сам, договори про закупівлю продуктів харчування та дров для потреб училища. За поставлені товари фермерському господарству перераховано з бюджету понад 73 тисячі гривень", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.

Його колега від імені навчального закладу уклав договори про купівлю господарських товарів на 23 тисячі гривень у фізичної особи-підприємця, яка виявилась його дружиною. У прокуратурі розповідають, що керівники знали про наявність у таких діях реального конфлікту інтересів, але всупереч вимогам закону не повідомили Міністерство освіти і науки України.

"В умовах реального конфлікту інтересів вони свідомо прийняли рішення – уклали правочини, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією (частини 1 і 2 статті 172-7 Кодекс України про адміністративні правопорушення)", - повідомляють у прокуратури.

Суд визнав винними обох керівників профтехучилищ. Штраф вже сплатили.

Коментарі