На Хмельниччині керівника районного відділу поліції підловили на кришуванні бізнесу

Керівник Старокостянтинівського районного відділу поліції Анатолій Чубенко може бути причетним до кришування бізнесу в інтересах народного депутата.

Про це у соцмережі написав голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Під час "розбірок" між фірмами, які претендують на майновий комплекс із залізничною гілкою, сторони конфлікту викликали поліцію. На місце прибув особисто керівник Старокостянтинівського районного відділу поліції Анатолій Чубенко. Директор однієї з фірм пробував пояснити незаконність дій іншої сторони, тримаючи в руках стоси документів, серед них і копію апеляційної скарги, однак керівник райвідділу поліції дав команду на затримання підприємця. Є судовий розгляд справи, рішення не ухвалене, майно спірне - справа поліції - перешкоджати незаконним діям, а не затримувати і в наручниках тягнути до відділку громадян, які законно захищають своє (поки не доведено іншого) майно.

Керівник райвідділку або некомпетентний, або отримав команду захищати комерційні інтереси політика Петра Юрчишина. Адже саме йому належить компанія, яка претендує на майно", - зазначає Артур Сторожук.

Зауважимо, що у Старокостянтинові працює підприємство "БлокМастер", яке орендує у фірми "Строймонтаж" землю, приміщення та залізничну гілку. Орендодавець дістав її та інше майно в іпотеку ще 2009 року від фірми Бора Девелопмент, яка придбала все у заводу Металіст. 2016 року представники такого собі АПНВП "Візит" заявили свої права на територію та залізничний вузол і наміри демонтувати рейки. Такі деталі справи повідомляє активіст "Стоп корупції" Артур Сторожук.

На руках у підприємства, яке за даними Сторожука належить нардепові Юрчишину, документи про придбання на біржі в ліквідатора фірми "Захід-Схід" цієї гілки. Угода відбулася за місяць після того, як "Строймонтаж" відчужив гілку на свою користь, зауважує Артур Сторожук у соцмережі.

"Захід-Схід" - це фірма, яка орендувала в заводу територію і гілку, а потім для якихось своїх потреб замовила 2005 року технічну документацію на гілку. А потім її продала... До техдокументації прикладена заява, що "Захід-Схід" гілку придбав. Щоправда, ні договору купівлі-продажу, ні документів, що підтвердили б розрахунок за гілку, ніхто не бачив... Сторони конфлікту звернулися до суду", - зазначає Артур Сторожук у своєму дописі.

Суд першої інстанції прийняв сторону "Візиту", "БлокМастер" подав апелляцію, тому рішення суду першої інстанції законної сили не набрало. Представники "Візиту" попри рішення Феміди, пробували вивезти демонтовані рельси, представники опонента цьому перешкоджали, додає активіст.

Голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" закликає поліцію області та внутрішню безпеку відомства перевіти та дати оцінку дій правоохронця.

Коментарі