На Хмельниччині двоє посадовців організували реєстрацію земельних угод за систематичні хабарі

Cудитимуть двох осіб, які організували реєстрацію земельних угод за систематичні хабарі.

Перед судом постануть державний реєстратор та керівник ТОВ з Хмельниччини, які налагодили корупційну схему і довгий час користувалися нею, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, представник місцевого товариства запропонував посадовцеві реєстрслужби грошову винагороду у сумі від 100 до 200 гривень за кожен зареєстрований ним договір оренди і суборенди земельної ділянки для ведення сільськогосподарської діяльності.

Керівник тодішньої реєстрслужби району не заперечив проти такої пропозиції та забезпечив невідкладну державну реєстрацію більше двохсот угод для ТОВ, за що систематично одержував неправомірну вигоду.

Після отримання від представника товариства чергового "траншу" у розмірі 11 300 гривень начальника вказаної служби було викрито у його ж службовому кабінеті працівниками прокуратури спільно з управлінням СБУ в області у листопаді минулого року.

Під час слідства посадовець служби звільнений із роботи, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 55 тисяч гривень, які він сплатив.

Представника ТОВ відсторонено від посади та обрано домашній арешт.

Коментарі