У Херсоні з відкриттям осередку "Стоп корупції" очікують на резонансні викриття та оприлюднення прізвищ тих, хто зазіхає на народне добро і діє проти інтересів народу. Про це йдеться у публікації місцевого Інтернет-ресурсу.

"Судячи з нових кадрових призначень, херсонським корупціонерам відтепер "жаба цицьки й дасть".

Зареєстровано Херсонський міський відокремлений підрозділ ГО "Стоп  корупції". Тепер всім корупціонерам міста точно буде непереливки, бо новий керівник організації Михайло Величко відомий як людина рішуча. А також нетерпима до всілякого бруду, хабарництва, корупції, чиновників-крадіїв та злодюг.

За мужність, послідовність та принциповість йому було спалено автівку, йдуть постійні погрози, на нього здійснюється адміністративний, владний та бандитський тиск. Тепер, маючи таку могутню підтримку, певен, що скоро ми почуємо про резонансні викриття в нашому місті й гучні процеси над тими, хто зазіхає на народне добро, діє проти інтересів народу", – зазначив автор публікації Володимир Марус.

Нагадаємо, Михайло Величко отримав свідоцтво голови херсонської міської організації "Стоп корупції" напередодні у рамках антикорупційного рейду команди проекту на Буковині. Окрім того, представники "Стоп корупції" урочисто відкрили осередки ще у трьох містах –  Миколаєві та прифронтових Краматорську й Костянтинівці.

 

Коментарі