На Харківщині стартував антикорупційний рейд “Стоп корупції”: активісти виступають проти агрорейдерства в регіоні

28.01.2019 11:32

Відбирають врожай та землю, діють у змові з правоохоронцями регіону. За такою схемою на Харківщині рейдери захоплюють агропідприємства. Команда ГО "Стоп корупції" оголосила мобілізацію серед активістів проекту з усієї країни та розпочала антикорупційний рейд на Харківщину. У планах представників проекту відвідати СБУ, прокуратуру та суди регіону. 

Ідеться, зокрема, про скандал із захопленням ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі Лани Слобожанщини" фірмою афілійованою із поплічниками режиму Януковича.

Нагадаємо, рейдерські дії ТОВ "СГП "Добрий господар", які за допомогою УСБУ Харківської області розпочали відбирати вирощений врожай у добросовісних фермерів – ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі Лани Слобожанщини" та землю у селян – власників паїв та фермерів як орендарів, виклали масове невдоволення аграріїв.

Спільними зусиллями було викрито організовану групу рейдерів Харківщини, що здійснювала зазначене рейдерське захоплення, "СтопКором" було надіслано повідомлення про злочини до ГПУ та СБУ. Це: директор ТОВ "СГП "Добрий господар" Камінська А.А., народний депутат Михайло Добкін, який відібрав це підприємство у колишньої дружини Кернеса, Володимир Верхогляд – посіпака В.Януковича, звільнений з органів колишній керівник УСБУ Харківщини, також допомагає прокурор Харківщини, керівництво обласної юстиції, озброєнні злочинні угрупування у вигляді 50-100 "тітушок", які періодично здійснюють силове блокування техніки, землі фермерів.

А вирішальну роль у рейдерстві наразі відіграє генерал СБУ А.Носач. За його вказівкою незаконно відкрито та розслідується кримінальне провадження проти фермерів за ст. 186 ККУ ("грабіж" – виключно поліцейська стаття), його підлеглими вчиняється жорсткий тиск на фермерів їхніх партнерів, селян, створені перешкоди господарській діяльності фермерських підприємств", – усіх учасників схеми викрили у юридичному департаменті ГО "Стоп корупції".

Додамо, що проти учасників мирної акції, які хотіли привернути увагу влади області до рейдерського захоплення агропідприємства у Первомайському районі та провели пікет під Харківською ОДА, відкрили кримінальні провадження.

В управлінні СБУ та прокуратурі регіону завели справи проти пайовиків, громадських активістів та журналістів "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X