На Харківщині сталася кривава бійка між селянами та ромами

Голова сільради Ольшан Харківської області та його прихильники поконфліктували з місцевою общиною ромів. В результаті зав'язалася бійка, під час якої кілька людей були поранені, а один убитий.

Новину повідомляє "Преса України".

Конфлікт спалахнув біля селищної ради. Там мирна зустріч місцевих переросла у сварку, а згодом в бійку зі стріляниною. Роми стверджують, що у всьому винен 30-річний селищний голова, з яким вони хотіли поговорити про побиття 16-річного хлопця. Тоді як люди з оточення глави відкрили по них вогонь.

Також роми стверджують, що на допомогу селищному голові приїхав його батько – депутат Харківської облради. Сам він участь у бійці відкидає, а свою присутність пояснює тим, що намагався допомогти пораненим. "Я просто розмовляв з ними – і все. А потім, коли закрутилося, побачив, що людина лежить, взяв з двома циганами і відвіз до лікарні", – каже батько сільського голови Олексій Литвинов.

За словами ж селищного голови Андрія Литвинова, в конфлікті винні циганські підлітки, як конфліктують з жителями Ольшан і поводяться неадекватно. Хто саме стріляв в трагічний день – розбирається поліція. Вона затримала понад 20 учасників бійки. Загиблий і троє поранених – всі роми.

Коментарі