На Харківщині прокуратура повідомила про підозру податківцю, який звільнив фермера від сплати 2,6 млн грн податків. Суд обрав для підозрюваного цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Слідчі прокуратури Харківської області оголосили підозру завідувачу сектору планування однієї з податкових інспекцій Головного управління Міндоходів у Харківській області за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Як розповів начальник управління прокуратури області Сергій Булавін, податківець підозрюється у сприянні фіктивної діяльності одного з фермерських господарств, що спричинило державі мільйонні збитки.

"За попередніми даними, протягом 2014-2015 років посадовець під час складання податкової звітності надавав завідомо неправдиву інформацію щодо діяльності фермерського господарства. Зокрема, він без належної перевірки підтверджував його фіктивні фінансово-господарські операції з реалізації продукції як реальні. Це дозволило сільгосппідприємству отримати податкові пільги", - пояснив С.Булавін.

За висновками експертів, фермер протягом одного року недоплатив до бюджету 2,6 млн грн.
Наразі за рішенням суду податківця відсторонено від займаної посади. Йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Коментарі