На Харківщині двох чиновників судитимуть за 115 тис. грн хабара

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління ДФС та начальника відділу Міндоходів у Харківській області за одержання 115 тис. грн хабара.

Про це повідомляють у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Так, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області та начальник відділу ліцензування та контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Харківській області обвинувачуються в одержанні хабара, з використанням службового становища, вчиненого групою осіб, поєднаним з її вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Встановлено, що вказані службові особи фіскального органу діючи з корисливих мотивів та за попередньою змовою між собою отримали 115 тис. грн хабара за не створення перешкод у діяльності суб'єкта господарювання.

Також зазначається, що накладено арешт на наступне майно підозрюваних: 116 500 доларів США, вилучених під час проведення обшуків, 11 земельних ділянок на території Київської та Чернігівської областей, квартиру у м. Києві, будинок у м. Чернігові, транспортний засіб "Тойота".

Стосовно підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 609 тис. грн кожному.

Коментарі