На хабарі у 1,5 млн. грн “погорів” менеджер компанії, що входить в “Надра України”

Співробітники поліції і прокуратури затримали на хабарі в 1,5 млн. грн першого заступника державного підприємства "Західукргеологія", що входить до складу національної акціонерної компанії "Надра України".

Про це в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Першого заступника державного підприємства "Західукргеологія" Державної служби геології і надр України Міністерства екології та природних ресурсів України на Львівщині затримали на хабарі у 1,5 млн грн", — написав міністр.

Високопосадовець вимагав від представника юридичної особи 3 млн грн. За цю суму він пообіцяв посприяти у підготовці та погодженні документації на газове родовище, розташованого на території Львівської області, з подальшою видачею спеціального дозволу на користування надрами.

PM786image003(3)

Сьогодні під час одержання частини неправомірної чиновник був затриманий. Вилучено 1,5 млн грн. Тривають слідчо-оперативні заходи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше сьогодні Аваков повідомляв, що в ході спецоперації Нацполіції в Рівненській області бійці "Дніпро-1" вилучили у "бурштинової мафії" багатоцільовий транспортер легкий броньований.

Коментарі