На Говерлі знайшли двох заблукалих туристів

27.02.2019 14:18

Вчора, 26 лютого, в районі гори Говерла Рахівського району загубилось двоє туристів. Попри складні погодні умови пошуки продовжувались цілу ніч і тривали вранці 27 лютого, з потерпілими було встановлено зв'язок. Про це повідомляє управління ДСНС України у Закарпатській області

"Учора, 26 лютого, о 20:50 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшла інформація про те, що в районі гори Говерла Рахівського району під час проходження туристичного маршруту втратили орієнтир на місцевості та заблукали двоє туристів (чоловік та жінка). Про це рятувальників повідомили поліцейські, до яких за номером 102 і звернулись туристи. Далі рятувальники у телефонному режимі дізнались в потерпілих про орієнтовні координати їхнього місця знаходження. Також вони розповіли, що сильний вітер здув у них намет і вони викопали заглиблення в снігу й чекають на допомогу", – повідомили рятувальники.

Близько 10:00 однією з пошуково-рятувальних груп туристів було знайдено. Наразі рятувальники ДСНС надають долікарську допомогу постраждалим, адже ті отримали переохолодження.
Далі надзвичайники супроводять туристів до найближчого рятувального будиночка, щоб там відігріти їх гарячим чаєм і надалі доправлять їх до найближчого населеного пункту.

Коментарі