На допиті Турчинов вибачився за 4-річну брехню перед народом

Секретаря РНБО Олександра Турчинова викликали на допит у прокуратуру. Основні питання стосувалися державної зради Віктора Януковича, адже у той період Турчинов був в.о. президента України. Під час допиту Олександр Турчинов зізнався, що 4 роки брехав про Крим.

Новину передає "Преса України".

Допит Олександра Турчинова розпочався 15 лютого в Оболонському райсуді Києва. Одразу на початку засідання сторона захисту політика пред’явила лист-зізнання від Олександра Турчинова.  У документі ідеться про те, що Турчинов увесь час казав неправду.

"Прошу долучити статтю-зізнання Турчинова, що він, займаючи особливо відповідальне  становище, перебуваючи під присягою, казав людям 4 роки неправду, особливо щодо подій у Криму. Казав неправду. І казав умисно", – повідомив правозахисник Віктора Януковича Віталій Сердюк.

Коли ж у прокуратурі сказали, що не бачили ніякого листа-зізнання від Турчинова, Сердюк відзначив, що документ з'явився лише 14 лютого ввечері, тому «вони не вважали за потрібне турбувати прокуратуру вночі».

Зі слів Сердюка, у листі є дані, які характеризують особу свідка не з гарної сторони.

"Чому ми клопочемо? Бо нам треба буде з'ясовувати, яким словам даного свідка можна довіряти та чи можна довіряти взагалі", – акцентував Сердюк.

Нагадаємо, прокуратура продовжує допит свідків стосовно державної зради президента-втікача Віктора Януковича. Відомо, що з наступного тижня на допиті у прокуратурі має з'явитися і президент України Петро Порошенко.

Коментарі