На Донеччині вилучили 70 кг вибухівки й гранатомети

Протягом першого тижня оперативно-профілактичних заходів поліцейські вилучили з незаконного обігу 15 гранат, 3 гранатомети, 70 тисяч патронів та понад 70 кг вибухівки. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції України.

Вже у першу добу спецоперації поліцейські вилучали зброю 9 разів, а загалом за тиждень з обігу вилучено 15 гранат, 3 гранатомети, 70 тисяч набоїв, 5 одиниць зброї, 4 вибухових пристрої.

Поліцейські зазначають, що найбільший вибуховий схрон було вилучено в Бахмуті, у домоволодінні, де мешкала маленька дитина. Чоловік назбирав за три роки та зберігав у гаражі велику кількість зброї та боєприпасів - від гранатометів до набоїв, наражаючи на небезпеку свою родину.

"У нього також вилучено близько 70 кг вибухівки, яку він знаходив в місцях проведення бойових дій. Все вилучене наразі перебуває на експертизі", - зазначили в поліції.

Крім того, поліцейські затримали мешканця Маріуполя, у якого вилучено пістолет Макарова. Встановлено, що чоловік стояв у витоків російського сценарію, який було розгорнуто на території Донеччини в 2014 році, та брав участь у захопленні адмінбудівель.

Інші новини

Коментарі