На лінії зіткнення прикордонники виявили товарів на понад 145 тисяч та притягнули до кримінальної відповідальності трьох громадян, котрі пропонували хабар.

Про це кореспонденту повідомила глава прес-служби Донецького прикордонного загону Світлана Савчук.

Тільки протягом трьох останніх днів прикордонники, які несуть службу в КПВВ "Гнутове" та "Новотроїцьке" виявили вантажу на суму в понад 145 тисяч гривень. Ліки, одяг, товари народного вжитку прикордонники виявили в конструктивних особливостях автомобілів "Рено", "Шкода", "Фольксваген" та "ВАЗ". Щоб доправити вантаж до окупованої території, порушники запаковували його в спеціально обладнані схованки.

Також один із правопорушників, аби провезти вантаж продуктів харчування на тимчасово непідконтрольну територію, вирішив домовитись з прикордонниками у КПВВ "Новотроїцьке". У паспортний документ чоловік 1969 р. н. вклав неправомірну грошову винагороду у розмірі 1500 гривень. Ще два випадки втягнення персоналу Донецького прикордонного загону в протиправну діяльність зафіксовано окрім КПВВ "Новотроїцьке" і в КПВВ "Гнутове". У обох випадках правопорушники намагалися дати хабара у розмірі 400 та 200 гривень за позачерговий пропуск їх транспортних засобів через лінію зіткнення.

Для подальших правових дій громадян, які намагались підкупити правоохоронців та осіб, які в незаконний спосіб провозили товари, передано компетентним органам.

97b2299e626cae0e48dac0e70e0a25f5b2db32a0

Коментарі