На Донеччині “СтопКор” спільно з “Укртрансбезпекою” перевірив перевізників-нелегалів

Представники святогірського осередку "Стоп корупції" долучились до спільного рейду представників "Укртранбезпеки" та Управління Держпраці у Донецькій області щодо перевірки маршруту N 23 "Ж.Д.Слов'янськ – Миколаївка". На цьому напрямку працює шість автобусів компанії ПП "Пасажир", три з них вдалося перевірити, три – висадили пасажирів та втекли. Подробиці розповів голова осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

"Жахливий санітарний стан, відсутність аптечки, прострочені вогнегасники, відсутність дозвільних документів, "ліві" квитки. Зрозуміло, що пасажири, які користуються послугами такого перевізника, ризикують власним життям. Активісти "Стоп корупції" разом з відповідними службами будуть вимагати від місцевої влади привести відповідні автобусні маршрути до ладу", – розповів активіст святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Раніше Святогірський підрозділ ГО "Стоп корупції" звернувся до Донецької обласної  прокуратури з приводу перевірки суб'єкта господарювання Романа Падалка, керівника  компаній ПП "Пасажир" та ПП "Пасажир -2" щодо дотримання ним вимог законодавства  щодо перевезення  пасажирів.

"Причиною звернення стала наявність незаконного автобусного рейсу в місті Святогірськ, який здійснює саме ПП "Пасажир" за маршрутом "Залізничний вокзал – Святогірська Лавра", який курсує з березня 2017 року. Місцева влада не лише не робить спроб, щоб легалізувати маршрут та допустити до перевезень автобуси, які відповідають необхідним технічним вимогам, а навпаки, хизується тим, що автобус запустила певна політична партія. До речі, підприємець  Р. Падалка є членом виконавчого комітету Святогірської міської ради, відповідальним за транспорт, резервним кандидатом в депутати Святогірської міської ради від політичної  партії "Наш Край".

Вже під гаслами іншої політичної партії він здійснює перевезення пасажирів у місті Слов'янськ", – додав стопкорівець.

Коментарі