На Донеччині “СтопКор” слідкував за справою “Чорних лісорубів”

Слов'янський міськрайонний суд продовжив термін арешту двох автомобілів, які у своїй незаконній діяльності використовували браконьєри. Машини перебуватимуть під арештом до закінчення слідчих дій. Про це повідомили активісти святогірського осередку "Стоп корупції", які слідкують за перебігом справи "чорних лісорубів" від самого початку.

"За поданням Слов'янської місцевої прокуратури Слов'янський міськрайонний суд розглядав клопотання про продовження терміну арешту транспортних засобів, вилучених у "чорних лісорубів" на початку грудня на території Черкаської ОТГ Донецької області.

За інформацією громадськості, дані транспортні засоби вже неодноразово конфісковували у групи осіб, яка займалась незаконними рубками на території Слов'янського району. Але раніше суд не знаходив підстав продовжити термін арешту речових доказів крадіжки лісу і через деякий час "лісоруби" були знову на колесах. Сьогодні доводи прокуратури переконали суддю продовжити термін арешту двох автомобілів до закінчення слідчих дій.

Сподіваємося, що невдовзі на лаву підсудних сядуть ті, хто знищує наші ліси", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Коментарі